Profil

O nás

Dobrý deň, dovoľte, aby som sa Vám predstavil, moje meno je Marek Pavlík, som zakladateľom spoločnosti Puntičkár. Z rôznych dôvodov som sa rozhodol založiť firmu s jedinečným a výstižným názvom Puntičkár. Už samotný názov naznačuje nielen môj, ale aj náš prístup k práci a formuje určité očakávania. Vravím preto o „našom“ prístupe, nakoľko nieje možné aby som všetku prácu vykonával iba ja sám.

 

Zrejme sa stále pýtate, prečo ten názov..? Možno to bol môj „jemný úlet“ z recesie, nakoľko vo svojom okolí som sa pred ale aj po založení firmy často stretával s ľuďmi, ktorý jednoducho neboli schopný robiť veci, a to nielen v oblasti stavebníctva poriadne.  Možno sa Vám tiež stalo, že ste sa s niekým dohodli a ten niekto, sa už viac neukázal a ani vám to, že nepríde nedal vedieť. Možno sa vám stalo, že ste sa dohodli na niečom a to niečo nebolo urobené ani len trošku podľa vašich predstáv. Či už tak, alebo onak, nech sú takéto „zážitky“ ďaleko od vás. Na slovensku to však ani v dnešnej dobe často nebýva inak a tak preto ten názov: PUNTIČKÁR.

 

Svoje služby staviam na precíznosti, spoľahlivosti, ochote, flexibilite a na kvalite vykonávanej práce. V neposlednom rade si zakladám na excelentnom servise zákazníkom. K zákazníkom pristupujem s pokorou.

 

Vždy rešpektujeme názor a požiadavku zákazníka, klienta či investora, avšak nikdy nepracujeme proti technologickým postupom, proti možnosti byť schopný poskytnúť za vykonané práce plnú záruku. Stále platí, a najmä v stavebníctve, že práca chvatná, je aj málo platná (v konečnom dôsledku sa takáto práca môže veľmi predražiť).

Zákaznícky servis

U nás si zákazníkov naozaj ceníme, pritom nezáleží, či sa jedná o zákazku za niekoľko tisíc EUR alebo o zákazku za niekoľko desiatok tisíc EUR. Každý klient je pre nás veľmi dôležitý. Spokojnosť zákazníkov sa však len ťažko dosahuje, keď v podniku, či vo firme máte šéfa alebo vedúceho pracovníka, ktorému nezáleží na spokojnosti samotných zákazníkov. Druhým faktorom zodpovedným za nespokojných zákazníkov sú nespokojný zamestnanci a pracovníci firmy. Ešte stále sa nám, a zrejme aj vám, veľmi často stáva, že narážame na podnikateľov a firmy, ktorý zjavne nemajú záujem zisťovať či sú zákazníci spokojný s ich produktom.

 

Ja ako majiteľ firmy sa vždy snažím naše služby posúvať dopredu. A to sa mi, bez spätnej väzby od klientov a pracovníkov podarí len veľmi ťažko. U nás si ceníme každý názor, pochvalu a pripomienku zákazníka, a to nielen pozitívnu ale aj negatívnu. Veď každý podnet zo strany našich klientov posúva naše služby stále vyššie. Netvrdíme, že vždy všetko prebehne bez komplikácií, avšak dôležitý je postoj ktorý sme my ako vaši partneri schopný v zložitých situáciách zaujať. My k problémom a zložitostiam pristupujeme tak, aby sa riešili keď nastanú. Každý problém sme schopný využívať k tomu aby sme zákazníka ale aj nás posunuli vpred.

Rekonštrukcie bytov, domov, elektroinštalačné práce, kompletná stavebná činnosť

Sme firma zaoberajúca sa poskytovaním profesionálnych služieb v oblasti stavebníctva. Naše služby momentálne poskytujeme najmä na celom území Trenčianskeho, pôsobíme však aj na území Bratislavského a Žilinského kraja.

Ponúkame našim zákazníkom nadštandardný servis a spokojnosť zákazníkov je pre nás prioritou. Neustále sa usilujeme a posúvame hodnotu našich služieb vyššie – a to aj vďaka vám. Pre nás vždy platilo: náš zákazník náš pán – na tomto si staviame a tak trénujeme aj našich zamestnancov.

Filozofia

Naše puntičkárstvo a nadštandardný servis, sa stáva našou filozofiou, pretože práve preto sa k nám klienti opäť vracajú a odporúčajú nás svojim priateľom a známym. Staviame vašu spokojnosť na prvé miesto! Sme si vedomí toho, že spokojný klient nás a naše služby odporučí a tým nám privedie nových zákazníkov.

Svojich zákazníkov pravidelne uspokojujeme dobre namiešaným pomerom kvality a ceny našich ponúkaných služieb. Pritom nezáleží, či sa jedná o súkromné osoby alebo veľké firmy či korporácie.

Ako fungujeme

Možno vás napadlo sa spýtať, ako môžme jedna firma zabezpečovať nadštandardné služby v tak širokej škále odborov v stavebníctve. Využívame najmä naše dlhoročné skúsenosti.

Žiaľ, presné fungovanie mojej firmy je mojim “výrobným tajomstvom“, takže samozrejme, všetky podrobnosti vám neprezradím. Avšak, i napriek tomu vám môžem povedať, že úspech firmy Puntičkár sa skrýva najmä v schopnosti prenajímať si tých správnych ľudí a v schopnosti pristupovať k zákazníkom zodpovedne.

Zamestnávame a spolupracujeme s odborníkmi!

Kontakt

My vždy trváme na osobnom kontakte s klientom, a obhliadke zákazky pred vypracovaním cenovej ponuky. Toto je dôležité pre zaistenie úplnej spokojnosti klienta a presnosti vo vypracovaní cenovej ponuky. Pokiaľ však klient poskytne vypracovaný rozpis prác, ktorý je dôležitý pre vypracovanie objektívnej cenovej ponuky, sme schopný vypracovať cenovú ponuku aj bez prvotného osobného kontaktu.

 

Máte otázky, na ktoré ste na našej stránke nenašli odpoveď? Neváhajte a zavolajte nám na 0944 202 544 alebo vyplňte kontaktný formulár. Pre kontaktný formulár kliknite sem. Cenu pre vás vypracujeme vždy individuálne, podľa toho, čo budete od nás vyžadovať. Máte špeciálnu požiadavku? Nechajte to na nás.

Čo bude nasledovať keď sa rozhodnete kontaktovať nás?

  • odpovieme vám v rýchlosti
  • zistíme vaše požiadavky
  • dohodneme čas obhliadky a navštívime vás
  • vypracujeme vám cenovú ponuku
  • obhliadku a cenu poskytujeme nezáväzne a zadarmo

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544