Referencie

Referencie

Či ste sa rozhodli pre výstavbu nového domu alebo rekonštrukciu staršej nehnuteľnosti, táto udalosť je pre 99 percent ľudí stresovo veľmi náročná. Čo sa stresu týka, rozsah prác býva často nepodstatný, či už prerábate dve miestnosti, celý dom, možno „len“ pristavujete, nadstavujete alebo staviate celkom nové. Tak či onak, je dôležité zveriť sa do rúk profesionálom.

 

Textové referencie umiestnené na našej stránke boli našej firme poskytnuté od konkrétnych ľudí, ktorým naša firma dodávala práce rôzneho druhu. Všetky referencie je možné overiť u tej ktorej konkrétnej osoby a v prípade záujmu o takéto preverenie vám samozrejme s poverením tej referenčnej osoby ktorej chcete zatelefonovať poskytnem jej telefónne číslo.

 

Fotografické referencie sú taktiež práce vykonávané firmou Puntičkár a slúžia na to aby ste si vy ako náš potencionálny zákazník vedeli utvoriť obraz o skúsenostiach, ktoré ponúkame a predávame svojim klientom na slovenskom trhu. Samozrejme, že nie vždy a všetky práce a najmä hodnota vykonanej práce sa dá zachytiť na obrazový záznam.

Pokiaľ sa zaujímate ako náš potencionálny klient o zastrešenie kompletnej rekonštrukcie vašeho nehnuteľného majetku, pre našich klientov odporúčam takéto práce si nechávať realizovať na kľúč od jednej firmy. Tu potom máte v prípade reklamácie čohokoľvek jednu osobu na všetky prípadné komplikácie. Či už sa tu jedná o práce búracie, inštalačné, murárske, montážne či akékoľvek, ako jedna firma dokážeme medzi sebou efektívnejšie komunikovať ako keď bude na stavbe pracovať 5 rôznych firiem, s ktorej každá sleduje iba svoj záujem.

 

Pri realizácii výstavby na kľúč, sa z našej stany taktiež postaráme o všetky potrebné práce, v spolupráci s našich architektom vám vypracujeme projekt na stavebné povolenie pre váš nový domov. Čo sa už samotnej realizácie výstavby vášho nového domova týka, platí to, čo som písal v predchádzajúcom odseku, my, Puntičkári budeme sledovať celú stavbu ako celok, dodáme remeselníkov, vy-komunikujeme si rozsah prác, dodáme materiál, vybavenie a čohokoľvek čo si stavba a zákazník vyžiada.

Zrealizujeme výkopové práce, odvoz sute či materiálu, dizajn kúpeľne, prípadne aj dizajn celého interiéru. V takomto prípade si klient zabezpečí iba čas na sedenie z dizajnérom a čas na rozhodovanie.

 

Oslovili sme vás? Hľadáte inteligentné riešenia? Chcete niečo viac? Páčia sa vám naše referencie? Nenechajte sa obmedzovať. Neváhajte a zverte svoj majetok profesionálom, puntičkárom, staviteľom, ktorí nenechajú nič na náhodu. Zavolajte nám na 0944 202 544 a my vám zadarmo a nezáväzne vyhotovíme kvótu na servis, ktorý potrebujete.

Naši zákazníci o nás povedali

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544