Rekonštrukcia

Rekonštrukcia

Profesionálne a komplexne prerobíme vašu nehnuteľnosť a k tomu aj kompletne. U nás dostanete kompletnú rekonštrukciu, zastrešíme búracie práce, odvoz a uskladnenie stavebného odpadu, dodáme remeselné, montážne práce a materiál na vašu rekonštrukciu.

Komplexnosť

Vynakladáme úsilie, pretože, zakladáme si na spokojnosti našich klientov. Cieľom je poskytovať tie naj-komplexnejšie služby v oblasti rekonštrukcie interiérových priestorov. Prispôsobujeme sa aktuálnym potrebám investorov.

Hľadáme pre klienta to najlepšie, samozrejme z ohľadom na cenu, ktorú je ochotný zaplatiť. Realizujeme všetky práce spojené s obnovou interiéru ale aj exteriéru nehnuteľností. Komplexne rekonštruujeme úplne všetko.

Počas rekonštrukcie organizačne zastrešujeme aj také práce ako je vypratanie nehnuteľnosti, búranie, rezanie konštrukcií, výstuž pôvodných konštrukcií, stavebnú dokumentáciu, sprostredkujeme vám stretnutie s interiérovým dizajnérom, statikom, architektom a podobne. Samozrejmosťou je zabezpečenie dodanie a vynáška materiálu potrebný na všetky práce. Práce na vašej rekonštrukcii skončíme až takými finálnymi prácami ako je: položenie plávajúcej podlahy, montážou prechodových, rohových líšt, či montážou interiérových dvier, nábytku a zariadime vám aj upratovanie po stavebných prácach.

Nepotrebujete hľadať vodára, elektrikára, murára, obkladača, sadrokartonistu, podlahára, montážnika, maliara, atď.. U nás nájdete všetky remeslá a profesie pod jednou strechou. A taktiež, obrovskou výhodou je, že v prípade akýchkoľvek reklamácií či pri doťahovaní detailov sa obrátite iba na jednu firmu.

Naši klienti často  hovori, že im šetríme čas, a predsa každý vie, že čas sú peniaze.

Referencie

Pre viac informácií  o referenciách našich prác kliknite sem, tu nájdete informácie ktoré hľadáte.

Preferujete osobné referencie? Prosím, neváhajte a zatelefonujte nám alebo napíšte mail, pre dohodnutie možného termínu stretnutia.

Rekonštrukcia interiéru obytného priestoru

Pri realizácii rekonštrukcie interiéru obytných priestorov nieje veľký rozdiel medzi realizáciou prác v panelovom byte alebo v tehlovom dome. Hlavný rozdiel je najmä v tom, že rekonštrukcia rodinného domu je spravidla podstatne náročnejšia na financovanie.

O možnostiach toho ktorého priestoru komunikujeme vždy priamo s investorom. Pri realizácii nového bytového jadra alebo rekonštrukcie kúpeľne zabezpečujeme nielen samotnú realizáciu prác jednotlivých remesiel, ale naviac, u našich zmluvných partnerov vám sprostredkujeme aj predaj sanity, obkladov, dlažieb, grafické spracovanie kúpeľní a mnohé iné doplnkové služby. To všetko máte samozrejme so zľavou voči bežným maloobchodným cenám.

Pre našich klientov sa počas realizácie projektu postaráme o úplne všetko. Zastrešíme realizáciu všetkých prác a ich bezproblémovú nadväznosť, logistiku stavebného materiálu – nákup a dovoz materiálu, poradenstvo pri výbere materiálov, grafický návrh, predaj sanity, dlažby a obkladov, atď..

Vykonávame tie najrôznejšie montážne práce. Spolupracujeme so širokou škálou profesionálov v tom ktorom obore. Pre viac informácií o možnostiach využitia našich služieb pri vašej rekonštrukcii nás neváhajte kontaktovať.

Obnova interiéru podnikateľského priestoru

Rekonštruujeme a renovujeme nielen súkromné nehnuteľnosti, ale aj priestory určené na podnikanie. Prosperujúci biznis ide ruka v ruke s exkluzívnou kanceláriou, či reprezentatívnymi obchodnými priestormi.

Samozrejme, zrealizujeme aj rekonštrukciu skladových priestorov, výrobných hál, alebo iných podnikateľských priestorov. Počas realizácie takýchto projektov sa postaráme o úplne všetko. Zabezpečíme realizáciu stavebných prác, logistiku – nákup a dovoz stavebného materiálu, grafické zobrazenie nových priestorov, statika, architekta, revízneho technika, plynára.

Máme bohaté skúsenosti  s prevádzaním najrôznejších montážnych prác, s montážou nábytku, prípadne re-montážou.

Taktiež zabezpečujeme montáž regálových systémov, či upratovanie priestorov po stavebných prácach. Ku každej práci pristupujeme profesionálne, zodpovedne a práce realizujeme  k spokojnosti našich klientov. Nepracujeme na úkor kvality.

Kvalitne prevedená práca a spokojnosť zákazníka je pre nás prioritou.

Výmena inštalácií – elektrikárske a vodárenské práce

Ku kompletnej rekonštrukcii samozrejme patrí aj výmena elektrických rozvodov a vodoinštalácií. Často, pri kompletnej rekonštrukcii, je priam nevyhnutné vymeniť staré, často hliníkové elektrické rozvody za nové medené. Pri takto rozsiahlej rekonštrukcii je potrebné podľa potreby prispôsobiť a premiestniť vypínače a zástrčky.

S novými elektroinštaláciami je spojená aj výmena rozvodnej krabice a privádzača. Tak, aby nové elektroinštalácie spĺňali najnovšie normy, je nemožné nové rozvody napojiť na staré ističe. V kúpeľni je nutné realizovať prúdový chránič, ktorý zabráni prípadným nehodám. V prípade plánovaného zapojenia indukčnej varnej dosky je potrebné pripraviť ističe a kabeláž na 380v.

Množstvo noriem taktiež platí aj pri realizácii nových zdravo-inštalácií (vodoinštalácie a odpadu).  Jednotlivé vývody prispôsobíme požiadavkám a nárokom rekonštrukcie kúpeľne, toalety a kuchyne. V bytoch sa jednotlivé vodoinštalácie privádzajú a odvádzajú stúpačkami.

V prípade rekonštrukcie bytu máme preto obmedzené možnosti, čo sa týka dispozície bytu. Aj keď, za pomoci obehového čerpadla, sa dá kompletne dispozične zmeniť vzhľad bytu. Obmedzením obehového čerpadla je jeho (aj keď nízka) hlučnosť, no v prípade poruchy, alebo výpadku elektriky vám obehové čerpadlo jednoducho nepôjde.

Pri realizácii nových vodoinštalácií a kanalizácie v rodinnom dome, najmä v podpivničenom dome, sa fantázii medze nekladú. Tu môže klient kompletne meniť dispozíciu nehnuteľnosti a umiestnenie jednotlivých miestností.  Pri dome, ktorý nie je podpivničený, to býva o niečo komplikovanejšie.

Pri realizácii rekonštrukcie v bytových domoch, sa v bytoch často menia staré radiátory za nové, prípadne sa menia radiátory dispozične.  Pri prácach v dome to s kúrením môže byť podstatne náročnejšie na peňaženku, najmä, pokiaľ je nevyhnutná kompletná rekonštrukcia kúrenia a aj samontej kotolne rodinného domu.

Samostatnou kapitolou je realizácia podlahového kúrenia, alebo kombinácie podlahového kúrenia s klasickým radiátorovým vykurovaním. Často realizujeme nové domové kotolne a komplet výmenu rozvodov kúrenia. Pri realizácii novej kotolne, je často potrebné realizovať aj určité množstvo plynárenských prác a revízne práce.

Máme bohaté skúsenosti s výmenou inštalácií, či už v panelových bytoch, alebo v rodinných domoch. Naši profesionáli sa rozumejú problematike montáže  elektro-rozvodov a vodo-inštalácií.

Rekonštrukcia kúpeľne, výmena bytového jadra

Pre našich klientov sa staráme o realizáciu novej kúpeľne v súlade s grafickým návrhom kúpeľňového štúdia. Naše zmluvné kúpeľňové štúdia spravidla vypracujú grafický návrh a plán obložnosti zadarmo, pokiaľ u nich nakúpite obklady, dlažbu, armatúry a ostatné kúpeľňové doplnky.

V reále sa často grafické návrhy ešte trošku menia a prispôsobujú sa skutočnej realite. Pri rekonštrukcii kúpeľne realizujeme všetky možné montážne práce ako napríklad: montáž sprchových dvier, umývadiel, kúpeľňových radiátorov, závesných skriniek, vešiakov a rôznych držiakov, madiel, háčikov, sedadiel, atď.

Montáž kúpeľňových doplnkov pre nás nieje problém do akejkoľvek dlažby, kameňa, mramoru a aj do mrazuvzdorného obkladu alebo dlažby, ktorá sa nazýva gres.

Omietacie práce, omietky štukové, sadrové, ušľachtilé

Naši remeselníci pre klientov urobia takmer všetko. Snažíme sa vyhovieť každému želaniu, avšak, nie na úkor predpísanému technologickému postupu. V súčasnej dobe prichádza do popredia najmä v interiéroch hladká omietka, respektíve stierka, ktorá sa povrchovo upravuje brúsením alebo gletovaním.

Zhotovíme omietku hladenú, brúsenú, škrabanú, výber štruktúry je vždy na investorovi. Niekto preferuje klasickú štukovú – vápenno-cementovú omietku, niekto preferuje hladkú stenu, a iný minerálu (tzv. ušľachtilú) škrabanú alebo hladenú omietku. Farebne a výberom tej správnej štruktúry máme takmer nekonečne veľa možností.

Suchá výstavba, montáž sadrokartónových systémov

Spôsob montáže sadrokartónu je časovo menej náročný ako pri systéme mokrej stavby, kde sa pri stavebnej činnosti používa veľké množstvo vody. V systéme klasickej výstavby sa musia dodržiavať dlhé technologické prestávky, čo predlžuje dobu trvania stavby. V tomto prípade platí, čas rovná sa peniaze.

Naopak, pri suchej výstavbe, montáž prebieha takým spôsobom, že sa tabule najčastejšie sadrokartónové pripevňujú skrutkami na pred pripravenú kovovú alebo drevenú konštrukciu. Mokrým spôsobom sa musia tmeliť iba spoje jednotlivých dosiek, tento systém montáže je podstatne rýchlejší, a pokiaľ je správne prevedený, je dostatočne pevný, nepriezvučný a dokonale rovný.

Výhody sadrokartónu

Stropy v panelových domoch bývajú často popraskané a nerovné. Znižovaný strop je veľmi praktický pri zamýšľanej zvukovej izolácii od susedov, alebo keď sa chcete zbaviť nerovného  a popraskaného panelového stopu. Z dôvodu zvukovej izolácie od susedov, odporúčame montáž sadrokartónových systémov, tu však treba spolu so sadrokartónom namontovať aj zvukovú izoláciu požadovanej hrúbky z minerálnej vlny.

Pri izolovaní hluku od susedov sa dá uvažovať aj o stropnom podhľade alebo aj o takzvanej predsadenej priečke. Pri predsadenej priečke sa sadrokartónová konštrukcia kotví do už stojaceho múru, potom sa vkladá zvuková izolácia a nakoniec sa do pripravenej konštrukcie pripevnia sadrokartónové dosky. Pri zhotovovaní predsadených priečok našim klientom odporúčame zvoliť dvojité opláštenie. Takto zhotovená predsadená priečka je podstatne pevnejšia v tlaku.

Pri plánovanej výmene elektrických rozvodov, najmä v panelových bytoch, odporúčame namontovať sadrokartón. Počas montáže stropných podhľadov, vzniká miesto na vedenie nových elektroinštalácií.  Týmto spôsobom viete ušetriť niekoľko desiatok metrov drážkovania stien pre ukladanie kabeláže elektroinštalácie – väčšina kabeláže môže byť ťahaná stropom.

Využite naše skúsenosti s montážou sadrokartónových systémov, či už ide o montáž stropu, zhotovenie deliacich priečok alebo predsadených stien.

Rezanie otvoru do železobetónu

Svojim klientom ponúkame aj také služby ako je rezanie otvorov do armovaného betónu. Pracujeme s profesionálnou technikou s odsávaním, prípadne vodou chladeným rezom, kde vzniká minimálne množstvo prachu pri práci.

Tapetovanie, maľovanie, zariaďovanie interiéru

Zaoberáme sa nielen “hrubou” rekonštrukciou bytov a domov, našim klientom poskytujeme aj služby kompletného do-zariaďovania interiéru. Ak potrebujete realizovať vašu rekonštrukciu naozaj komplexne, nemusíte hľadať ďalej, narazili ste na profesionálov – puntičkárov.

Rekonštrukcie kúpeľní

rekonstrukcia-kupelniNaša firma zabezpečuje všetky rekonštrukčné práce pri realizácii interiérov nehnuteľností našich klientov. Zabezpečujeme všetko: od búracích prác, cez rezanie betónu, stierky, omietky, murárske práce všetkého, dláždenie, obkladanie, osádzanie okien, maľovanie, tapetovanie, atď. Samozrejmosťou sú certifikované elektrikárske, vodoinštalačné a plynárenské práce.

Zariaďovacie práce

zriadovacie-praceInteriérové práce a zariaďovanie interiérov ponúkame našim klientom, ktorý majú záujem o komplexné služby pri rekonštrukcii interiérov svojich nehnuteľností. Pri zariaďovacích prácach samozrejme spolupracujeme iba s odborníkmi v tých ktorých oboroch. Zabezpečíme pre vás všetky interiérové práce od položenie plávajúcej podlahy, linolea, koberca. Montáž kuchynskej linky, garníž, svietidiel či montáž klientom zakúpeného nábytku.

Elektro-inštalácie, vodo-inštalácie

elektroinstalacieZabezpečujeme výmenu elektroinštalácií v bytoch tehlových či panelových domov. Realizáciu výmeny inštalácií prevádzajú naši profesionáli, ktorý disponujú dlhoročnými skúsenosťami s prácou v tom ktorom odbore. Naši elektrikári a vodári vám vedia poradiť, usmerniť. Samozrejmosťou je precízne prevedenie všetkých prác. Aj v tejto oblasti zabezpečujeme všetky nevyhnutné práce, logistiku a materiál spojený s montážou nových inštalácií.

Montáž sadrokartónu

montaz-sadrokartonuPreklientov, investorov, ktorý už majú zadané prípadne vyhotovené všetky ostatné práce okrem dokončovacích interiérových prác tu máme naše služby dokončovacích prác interiéru. Do týchto prác patrí pokládka plávajúcej podlahy, linolea, koberca, zhotovenie dlažieb, a obkladov kúpeľní, maľovanie a iné dokončovacie a montážne práce. Taktiež sem patria rôzne montážne práce, ako montáž nábytku, kuchyne, svietidiel a ostatného vybavenia.

Pokiaľ ste na našej stránke nenašli odpoveď na presne to čo hľadáte, budeme veľmi radi ak nás kontaktujete s vašou požiadavkou. Spoločne nájdeme riešenie. Cenovú vám vypracujeme zadarmo a nezáväzne. Volajte na 0944 202 544 alebo vyplnte kontaktný formulár.

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544