Služby

Služby

Náš odborný tím zaoberajúci sa poskytovaním služieb v oblasti stavebníctva sa o vás postará a zabezpečí Vašu rekonštrukciu alebo kompletnú stavebnú činnosť vašej novostavby podľa vašich predstáv. V tejto rubrike sa dočítate niečo viac, avšak iba okrajovo o všetkých našich službách.

Dozviete sa, aké služby poskytujeme a v čom sa líšime od konkurencie. Povieme Vám, čo môžete od nás a našich pracovníkov očakávať. Zaujíma vás viac to ako fungujeme? Viac o našom fungovaní sa dočítate v profile.

Stavebná činnosť

Stavebná činnosť – zastrešujeme všetky remeslá, profesie, práce a stroje všetkého druhu pre stavbu domu na kľúč. U nás nájdete všetky remeslá pod jednou strechou.

Rekonštrukcia nehnuteľnosti

Rekonštrukcia nehnuteľnosti je stresovo náročná udalosť, pričom je nepodstatné, či prerábate jednu izbu, alebo celý dom. Zverte sa do rúk profesionálom.

Rekonštrukcia bytov, domov, rekonštrukcia kúpeľní

  • Máte záujem o rekonštrukciu či iné stavebné a montážne práce?
  • Plánujete kompletne prerobiť dom, byt, alebo iba kúpeľňu a o nič sa nestarať?
  • Chcete, aby sa o celú realizáciu vami zadaných prác starala jedna firma?
  • Hľadáte firmu, kde je kvalita prevedenia práce na prvom mieste?

Gratulujeme Vám, nehľadajte ďalej, ste na správnej adrese. My pracujeme kvalitne a zodpovedne, aj vtedy, keď investor na stavbe momentálne nieje. Našou hlavnou prioritou je komplexnosť.

Možno hľadáte firmu na vykonanie búracích prác, možno chcete nové stierky, novú elektriku, novú vodoinštaláciu, položiť novú plávajúcu podlahu, vykachličkovať, vydláždiť, osadiť dvere či vymaľovať a možno chcete spraviť všetko naraz.

Nech máte akúkoľvek inú špeciálnu požiadavku, kontaktujte nás a nehľadajte ďalej. Náš puntičkár, či celý tím puntičkárov, ponúka svojim klientom možnosť využiť našich profesionálov vo vašej firme či domácnosti. Pritom nezáleží, či sa jedná o komplet prerábanie interiéru a exteriéru, drobné stavebné práce alebo iné montážne práce, my ku každej zákazke pristupujeme zodpovedne, puntičkársky.

Našu prácu si starostlivo plánujeme a neustále kontrolujeme kvalitu. Podstatná časť kvalitne prevedenej práci v dôslednej príprave. Pracujeme rýchlo, precízne a flexibilne, opravíme, zhotovíme či zmontujeme všetko.  Ak sa chcete dozvedieť viac o rekonštrukcii bytov, prípadne máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, kontaktuje nás.

Kompletná stavebná činnosť

Nezáleží, či vo vašom prípade ide o kompletnú rekonštrukciu bytu, domu, obchodného priestoru, zakladanie stavby, murovanie hrubej stavby, zhotovenie krovu, inštalácií alebo iné práce, my našim klientom poskytujeme vždy to najlepšie, čo v nás je.

Špecializujeme sa na kompletné zastrešenie stavebnej činnosti. Pracujeme priamo pre investorov, ktorí hľadajú firmu schopnú zastrešiť všetky remeslá a profesie. My hľadáme projekty, a zúčastňujeme sa výberových konaní na projektoch, ktoré sa pre nás stanú výzvou.

Záujemcom o naše služby neponúkame obyčajnú skúsenosť, našimi klientmi sú prevažne taký ľudia, ktorí pre svoju pracovnú vyťaženosť, či už to je v zamestnaní alebo v biznise, hľadajú firmu ako sme práve my, ktorá na ich stavbe zabezpečí úplne všetko. Všetko od jednotlivých remeselných prác, po plánovanie, stavebný dozor, upratovanie stavby, nákup a výber materiálu, výber subdodávateľov a kontrolu ich práce.

Absolvovali sme aj niekoľko realizácií kompletných rekonštrukcií, kde náš klient dokonca ani nebol prítomný na Slovensku. V takomto prípade, je naozaj dôležité, pristupovať k realizácii prác zodpovedne, pretože nám záleží predovšetkým na spokojnosti klienta, nielen pri odovzdávaní diela, ale aj s odstupom času.

Neváhajte a volajte

Oslovili sme vás? Chcete s nami prediskutovať vašu požiadavku? Či už ide o sťahovanie, tepovanie a upratovanie, rekonštrukciu bytu či kúpeľne, neváhajte a skontaktujte nás pre viac informácií.

Sme schopní k vám vycestovať aj mimo Trenčína, a to v rámci celého Trenčianskeho kraja, preto neváhajte a zavolajte na 0944 202 544 s vašimi otázkami, prípadne vyplňte náš kontaktný formulár a my sa čoskoro ozveme vám.

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544